ترشی میوه ای

ترشی های میوه ای سی پرک با هدف تولید چاشنی هایی برای استفاده از میوه های تابستانی آغاز شده است. میوه هایی از قبیل آلو، زرد آلو، آلبالو، گردو و سایر میوه ها تابستانی که علاوه بر طعم جدید م منحصر به فرد چاشنی با مزاج کودکان و نوجوانان نیز سازگار بود بیشتر بچه ها طرفدار پروپاقرص این گروه از محصولات سی پرک هستند.

ترشی هفت میوه

ترشی هفت میوه ترشی از ترشی های مخصو سی پرک بوده که بصورت کاملا طبیعی و سنتی تهیه شده و معجونی بسیار خوشمز می باشد. در تهیه این ترشی از میوه هایی مانند آلبالو، آناناس، آلو، زردآلو و……….. استفاده شده. این ترشی طعمی ملس که شاید بتوان گفت جایگزین مناسبی برای لواشک می باشد.

ترشی آلبالو

ترشی آلبالو تهیه شده از بهترین آلبالو ها کشور بوده و بدلیل طعم ملس آن کودکان جزو مشتریان اصلی این محصول هستند.

آلبالو های درجه یک استفاده شده در این ترشی لذت چشیدن طعم فوق العاده یک ترشی استثنایی را نصیب شما خواهند کرد.

ترشی گردو

ترشی گردو یکی از خوشمزه ترین و در عین حال از جدیدترین ترشیجات عرضه شده در گروه تولیدی سی پرک می باشد که از گردو های کال باغ های گردو همدان تهیه شده و در دو نوع اسلایس مخلوط با سبزیجات و مخلوط گردو و پرک زرد آلو تهیه می شود.

گردو های مورد استفاده در این چاشنی فوق العاده قبل از ترکیب با سایر محصولات طی چند مرحلی تلخی گیری شده و به دلیل خوابانده شدن در سرکه و پخته شدن، سختی بافت گردو تازه را نخواهند داشت.تجربه نشان داده مشتریان این ترشی فقط با یک بار استفاده از این ترشی مشتری دائمی آن خواهند بود.